• Facebook
  • Google+
  • Instagram
  • Twitter

środa, 31 sierpnia 2016

#Najlepsze seriale


Dla niewielu jest wiadomy fakt, że jestem strasznym filmożercą. Poluję na nowości, nie tylko kinowe, by w spokoju obejrzeć sobie ulubiony film w towarzystwie - kota lub znajomego. Większość zapewne wie, że lubię książki; i nadal je lubię, ale czasami potrzebuję chwili całkowitego odpoczynku. Otwarcie przyznaję - nie raz - że nie oglądam seriali, ale od czasu do czasu mam ochotę rozpocząć przygodę z czymś, co zajmie mi więcej niż jeden wieczór. Dlatego, co jakiś czas, decyduję się obejrzeć serial. 
I przyznam się szczerze, jak każdy użytkownik, mam olbrzymie problemy ze znalezieniem odpowiedniego widowiska do wieczornego leżakowania. Wówczas ratuję się tym, czym ratujemy się wszyscy: przeglądarką internetową. Wujek google podpowiedział mi stronę Beerlovers (https://www.beerlovers.pl/artykul/najlepsze-seriale-do-piwa/).

Pierwsze dwie propozycje są mi znane; śledzę je na bieżąco, wyczekując początku roku z niepokojem, co przyniesie przyszłość. Niemniej, trzecia propozycja wydaje mi się ciekawą alternatywą na długie, zimowe wieczory w towarzystwie znajomych. Bo kto, jak kto, ale pewne rzeczy oglądać w towarzystwie, nawet jeśli tym towarzystwem jest kot.
I to, co strona beerlovers zaoferowała więcej od zwykłych przeglądów seriali jest propozycja alkoholu do wieczornego oglądania seriali. Nawet jeśli propozycje nie pokrywają się z naszym gustem, nie zaszkodzi zaopatrzyć się w proponowane butelki alkoholi. 

0 komentarze:

Prześlij komentarz

Współpraca


Adres e-mail

Pani.Kotelkova@gmail.com

Gadu-Gadu

10183085

Tak, nadal korzystam z komunikatora.